OŚLEPIAJĄCA BIEL POŚLADKÓW. FAUX PAS FRANCUSKICH REALIZATORÓW (WIDEO)

print screem VG

Johannes Thingnes Boe to absolutny bohater minionego weekendu. Norweg odniósł dwa indywidualne zwycięstwa biathlonowego PŚ we francuskim Annecy. Jednak jego wyczyn sportowy przyćmił wyczyn realizatora zawodów.

Młodszy z braci Boe w dniu swojej pierwszej wygranej miał dokładnie 20 lat i 212 dni, co czyni go najmłodszym zwycięzcą zawodów PŚ od 1991 roku i triumfu Niemca Marka Kirchnera w biegu długim w Oberhofie. „Mały Boe” – jak pieszczotliwie nazywają go norweskie media – napisał historię dyscypliny, ale jego nazwisko widnieje na „jedynkach” portali internetowych z tego powodu…

Transmisję oglądało około 800 tysięcy Norwegów. Na całym świecie pośladki Boe mogły zobaczyć nawet dwa miliony widzów. Liczba byłaby większa, ale na szczęście większości stacji zakończyła transmisję przed wstydliwym incydentem.

Czytaj też: ROSYJSKI KOMENTATOR ŚPIEWA W NRK (WIDEO)

Realizatorów zaatakował prezydent Norweskiego Związeku Biathlonu (NSSF) Tore Boygard, twierdząc, że nie uszanowali prywatności zawodników.

Cóż, nic wielkiego się nie stało, ale to wyjątkowo głupie filmować nas w takich sytuacjach. Niech oni się tłumaczą – powiedział gazecie Verdens Gang główny zainteresowany.

Wywołani do tablicy realizatorzy bronią się, że przecież organizatorzy przygotowali dla biathlonistów przebieralnie. Skąd mogli wiedzieć (Francuzi po raz pierwszy realizowali sygnał z biathlonowego PŚ), że niektórzy zawodnicy uparli się z nich nie korzystać?

Za Trójkolorowych oczami świecić musiał szef sportu w NRK – Sjur Molven. Zaznaczył jednak, że nie ma wpływu na obrazki przysyłane z zawodów. Mógł jedynie zakończyć wcześniej transmisję, ale nie jest jasnowidzem – skąd miał wiedzieć, że kamery złapią nagiego Boe. 

Widziałam już dziecięce pupy – żartobliwie odniosła się do zdarzenia (dwukrotnie starsza od Boe) Liv Grete Skjelbreid Poiree. Była zawodniczka, a prywatnie matka trójki dzieci, pracuje jako ekspert NRK.

Czytaj też: LIV GRETE PODNOSI RĘKĘ NA RAPHAELA (WIDEO)

Błyskotliwie (i złośliwie) skomentował sytuację starszy z braci – Tarjei. – Nic nie widziałem. Oślepiła mnie biel jego pośladków.

Czytaj też: TARJEI BOE: MIAŁEM MROCZKI PRZED OCZAMI

źródł Verdens Gang, Dagbladet, NRK

Jedna myśl nt. „OŚLEPIAJĄCA BIEL POŚLADKÓW. FAUX PAS FRANCUSKICH REALIZATORÓW (WIDEO)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>