SILJE I SANNA SOLBERG – ZNAJDŹ RÓŻNICE! (WIDEO)

 

Silje i Sanna Solberg to trzecia para bliźniaczek w historii norweskiej reprezentacji piłkarek ręcznych. Jadnak poprzednie bliźniaczki-kadrowiczki nie były aż tak do siebie podobne. Panny Solberg są jak dwie krople wody. Problemy z ich rozróżnieniem mają nawet koleżanki z drużyny.

Eksperymentu dokonała stacja TV2. Silje niedawno podcięła i przyciemniła włosy, więc obie założyły czapki. No i był problem…

Kiedy dziewczyny były młodsze rodzice kupowali im różnokolorowe opaski, żeby nie mylono ich w szkole. Na boisku nie ma z tym problemu – Silje jest bramkarką, Sanna gra na skrzydle, no chyba, że postanowią zamienić się pozycjami.

– Zrobiłyśmy to, kiedy grałyśmy w 2. lidze. Ja stanęłam na bramce, Silje zagrała w polu. Miałyśmy spory ubaw i mimo, że cały czas się śmiałyśmy, to nikt się nie zorientował – wspomniała Sanna.

źródło TV2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>